FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 16034502
nr 1603 4502
STOOL
1950s, stoppade sits. Length: 55 cm, width: 32 cm, height: 43 cm, klädsel med slitage.
1950-tal, stoppade sits. Längd: 55 cm, djup: 32 cm, höjd: 43 cm
Condition: klädsel med slitage
SEK 150
Monday Mars 4 2024
at 18:44:18
2/3 11:22:23
100 kr
4/3 16:42:09