MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Pall 16034502

nr 1603 4502

Pall

1950-tal, stoppade sits. Längd: 55 cm, djup: 32 cm, höjd: 43 cm

Kondition: klädsel med slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 mars 2024
kl 18:44:18

2/3 11:22:23 1      100 kr
4/3 16:42:09 2      Vinnande bud